náš tým

Jsme poměrně malý tým, který dokáže velké věci.

Nejvíce z nás je pracovníků přímé péče, tedy těch, co klienty podporují  „tělo na tělo“ a známé jsou jako pečovatelky. Druhou skupinkou jsou zdravotní sestry, ty, které pečují o zdraví klientů a někdy i o zdraví zbytku týmu. Máme také sociální pracovnici, ta dokonale ví, jak to u nás chodí a je odbornicí nejen na komunikaci s klienty či na administrativu. Je to spojka mezi vámi a námi. S opravami, na které si netroufneme, pomůže pan řidič.

I my potřebujeme odbornou podporu. Na tu máme vedoucí zdravotních sester – pokud není v terénu, najdete ji v kanceláři, je odbornicí nejen na kvalitu péče a zdravotní úkony. Zkrátka pravá ruka naší paní ředitelky.

Celé soukolí funguje díky paní ředitelce. Ta pečuje především o filosofii  naší pečovatelské služby a zajišťuje všechno ostatní tak, aby nás bylo dost, abychom u vás byli včas a tak dlouho, jak potřebujete, abychom to v práci dobře uměli a abychom byli zajištění materiálně. Je to spojka mezi námi, městem a krajem. Znát ji můžete i z přímé péče u klientů. Tu mimochodem umějí poskytnout všichni z našeho týmu, tedy kromě pana řidiče.

Čas od času, si každý z nás zkusí i jinou roli. Umíme být uklízečkami, organizátory společenských akcí nebo výletů, řidiči, kavárnicemi, dokumentaristy či fotografy.

Lucie

Hlavní smysl života je pomáhat druhým. A pokud jim nemůžete pomoci, alespoň jim neubližujte. Tändzin Gjamccho, 14.dalajláma

Andrea

I čtyřnozí miláčci potřebují péči

Zuzka

I když se život zda byt v určitých chvílích obtížný, vždy se dá udělat něco pozitivního. Stephen William Hawking

Slávka

Život beru, tak jak plyne“s úsměvem 😁“

Alenka

Jsem ráda mezi lidmi, pomáhám a pečuji

Lada

“práce v terénu mi dává určitou volnost v prostoru a čase, tříbí smysl pro improvizaci a má velké nároky na oživování odborného sebevzdělávání… takže tohle…

Máte další otázky? Chcete nás kontaktovat?